Preskočiť na obsah
Jozef Stieranka

Priemyselná výroba

Jozef Stieranka

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Kriváň
Od roku
2016
IČO
50 450 204

Jozef Stieranka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
962 04 Kriváň
Na trhu od
8. augusta 2016
IČO
50 450 204
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

10
rokov na trhu
2016
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jozef Stieranka

Jozef Stieranka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kriváň. Podniká od 8. augusta 2016.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Jozef Stieranka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
50 450 204
Dátum vzniku
8. augusta 2016
Miesto podnikania
962 04 Kriváň
Živnostenský register
Okresný úrad Zvolen, vložka č. 670-25674
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jozef Stieranka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jozef Stieranka?

Miesto podnikania je v obci 962 04 Kriváň.

Čím sa Jozef Stieranka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Jozef Stieranka?

IČO je 50 450 204.

Odkedy podniká Jozef Stieranka?

Podnikanie začalo 8. augusta 2016. Na trhu pôsobí 10 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jozef Stieranka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jozef-stieranka-3.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.